KONST / Litografier / Färglitografi 12837084
nr 1283 7084
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 246/290. Motivet: 78x58 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:41:39
11/10 17:30:44
1.500 kr
21/10 18:05:42
21 okt