KONST / Litografier / Färglitografi 13903125
nr 1390 3125
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Komposition med fåglar. Signerad, numrerad 1/295. Motivet: 30x24, yttermått inklusive ram: 49x40 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:29:37
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim