KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17524454
nr 1752 4454
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Pastell, Signerad, daterad -03, kvinna, yttermått inklusive ram: 41x36 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:07:20
350 kr
500 kr
500 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor