GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Teservis 10862132
nr 1086 2132
Teservis
Blå Blom, Rörstrand, modell äldre
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor, nagg, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 januari 2017
kl 20:36:32
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Rörstrand