KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188040
nr 1418 8040
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Flotten". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 94x73 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:33:57
600 kr
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)