KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15018543
nr 1501 8543
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Marin, Monogramsignerad AB, Daterad -98,15x23 cm, yttermått inklusive ram: 20x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:15:52
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr