![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ART / Frames / Frame 7919287
*
nr 791 9287
FRAME
2 pcs. gilt, damaged.
2 st. förgyllda
Condition: skadad
Estimate:
400
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday November 19 2012
at 17:15:04
- Bid history
Time
Bidder
Bid
19/11 13:42:21
1
100 kr
19/11 15:28:29
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ram ramar
-
6070 PHOTO FRAMES
+ mirror, 5 parts, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:15
-
6419 PICTURE FRAME
inside measurements: 46x66 cm, outer dimensions in..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:36
*
FRAME
Condition: skadad
nr 791 9287
FRAME
2 pcs. gilt, damaged.
2 st. förgyllda
Condition: skadad
Estimate: | 400 |
---|---|
Sold: | SEK 150 |
Auction date: |
Monday November 19 2012 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
19/11 13:42:21 | 1 | 100 kr |
19/11 15:28:29 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ram ramar
-
6070 PHOTO FRAMES
+ mirror, 5 parts, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:15 -
6419 PICTURE FRAME
inside measurements: 46x66 cm, outer dimensions in..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:36