KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Trägravyr 13016208
nr 1301 6208
Eva Stockhaus
(f. 1919), Sverige
Trägravyr, 3/75. Signerad, 25x13,5
Eva Stockhaus, svensk målare och grafiker född 1919.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:08:13
200 kr