KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kakemono 7986179
nr 798 6179
Kakemono
1800-tal, Sign Gu Fu Zhen, 132 x 36, Landskap
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 17 december 2012
kl 17:46:23