KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 5075594
nr 507 5594
Skulptur
Kvinna med frukt, Eneret, höjd: 34 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 4 februari 2008
kl 17:08:03
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
650 kr
500 kr
600 kr
700 kr