KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7616196
nr 761 6196
Blandteknik
signerad, okänd konstnär, komposition, 47x63
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 maj 2012
kl 18:29:13
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr