KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16184081
nr 1618 4081
Oidentifierad konstnär. Marknadsscen. Signerad. Olja på duk. 51x78 cm, yttermått inklusive ram: 58x85 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:08:36
6/5 09:29:12
100 kr
6/5 18:57:21