GLASS & CERAMICS / Ceramics / Cup 7255600
nr 725 5600
CUP
China, 1700-tal (lagning 1800-tal), repaired.
Kina, 1700-tal (lagning 1800-tal)
Condition: lagad
SEK 300
Monday November 14 2011
at 19:25:19
100 kr
250 kr
250 kr
CUP
Condition: lagad
nr 725 5600
CUP
Condition: lagad
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 300 |
Monday November 14 2011 |