KONST / Litografier / Grafiska blad 13442309
nr 1344 2309
Lars Ahlström
(f. 1949), Sverige
Grafiska blad, 2 st, "Luröy I & II". Signerad, numrerad 170/170, daterad -02. Motivet: 30x41 cm
Lars Ahlström, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:17:12
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)