ÖVRIGT / Diverse / Skrin med lådor 8012063
nr 801 2063
Skrin med lådor
Orientalisk, längd: 24, djup: 23, höjd: 26
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:17:51
500 kr
600 kr