KONST / Litografier / Färglitografi 12022635
nr 1202 2635
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Segelbåt. Signerad, numrerad 53/260. Motivet: 63x45 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:23:19