KONST / Litografier / Färglitografi 12757079
nr 1275 7079
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1964, numrerad 275/310. Motivet: 28x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:51:10
16/9 18:46:10
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann