KONST / Litografier / Färglitografi 14246310
nr 1424 6310
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad 213/295, daterad 1997. Färglitografi, bildmått: 30x30, yttermått inklusive ram: 45x44 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:18:06
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson