KONST / Litografier / Färglitografi 12476162
nr 1247 6162
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Provencalskt landskap. Signerad, numrerad 41/200. Motivet: 38x52 cm, löst blad
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:24:28
5/4 19:50:42
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm