KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899463
nr 1389 9463
Franco Aguggiaro
(f. 1960), Italien
Oljemålning, Franco Aguggiaro, Ballerinor. Signerad. Olja på duk, 70x50, yttermått inklusive ram: 90x70 cm
Kondition: skadad duk
Franco Aguggiaro, italiensk konstnär född 1960.
Utrop:
600 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:42:44