KONST / Litografier / Grafiskt blad 15406004
nr 1540 6004
Grafiskt blad
Anna Essipova. "Uggla". Signerad, numrerad 30/50. Giclee fine art. Bildmått: 28x38 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 30x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:00:00
14/5 17:18:13