KONST / Litografier / Färglitografi 13152098
nr 1315 2098
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), Signerad, numrerad 300/385. Motivet: 38x52cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:43:02
23/3 18:37:21
23 mar