KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10134044
nr 1013 4044
Akvareller
2 st. Stockholmsmotiv, Frans Lindström / M Johansson, signerade, 16x20
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:57:54
15/1 23:34:17
150 kr
18/1 18:42:41
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm