KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14376017
nr 1437 6017
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1915, "Konstnären Alfred Hedlund". Bildmått: 20x20, yttermått inklusive ram: 35x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:40:20
100 kr
150 kr
200 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell