KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8078042
nr 807 8042
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Blandteknik, Eva Zettervall (f. 1941), Signerad, 1982, 49x64
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 februari 2013
kl 19:54:09
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
400 kr
500 kr