KONST / Litografier / Färglitografi 9963354
nr 996 3354
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Olle Nyman (1909-1999), 141/250, signerad, motivet: 29x26
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 november 2015
kl 19:08:59
18/11 01:01:12
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman