GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 4731005
nr 473 1005
Figurin
keramik, Rörstrand, Sverige 1930-tal, trädgårdspojke, höjd 23 cm, glaserad i klara färger, signerad : "Rörstrand"
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 juni 2007
kl 16:14:13
450 kr
550 kr
Figurin
nr 473 1005
Figurin
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 11 juni 2007 |