KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13521014
nr 1352 1014
Ludvig Lubbe Nordström
(1882-1942), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -31. Motivet: 8x13 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:57:34
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Ludvig Lubbe Nordström
Läs mer om Ludvig Lubbe Nordström