KONST / Litografier / Serigrafi 9444001
*
nr 944 4001
Serigrafi
efter Andy Warhol, Sunday B Morning, Campbells soup, II, bladets mått: 90x58, 5, oramad
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 23 februari 2015
kl 18:27:48
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andy warhol campbells soup litografier serigrafi sunday b morning
-
3330 Färglitografi
Leida Rives (1915-1989), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 18:09
-
4052 Färglitografi
Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 20:08
-
4026 Färglitografi
Paul Guiramand (1926-2007), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 18:37
-
3014 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 18:18
-
4015 Färglitografi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 19:44
-
3112 Litografi
Pietro Dalla Santa (1931-2002), Sverige. Skärgårds..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 19:35
*
Serigrafi
nr 944 4001
Serigrafi
efter Andy Warhol, Sunday B Morning, Campbells soup, II, bladets mått: 90x58, 5, oramad
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 23 februari 2015 |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andy warhol campbells soup litografier serigrafi sunday b morning
-
3330 Färglitografi
Leida Rives (1915-1989), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 18:09 -
4052 Färglitografi
Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 20:08 -
4026 Färglitografi
Paul Guiramand (1926-2007), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 18:37
-
3014 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 18:18 -
4015 Färglitografi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 19:44 -
3112 Litografi
Pietro Dalla Santa (1931-2002), Sverige. Skärgårds..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
7 oktober kl 19:35