MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7918167
nr 791 8167
Byrå
Gustaviansk stil, längd: 79, djup: 42, höjd: 85 (lagad skiva samt fanerskador)
måndag 19 november 2012
kl 18:16:57
Den Gustavianska stilen