KONST / Litografier / Färglitografi 12475011
nr 1247 5011
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Motiv från Ven, signerad. Motivet: 35x44 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:44:30
6/4 02:34:38
100 kr
8/4 18:39:30