KONST / Litografier / Färglitografi 11609535
nr 1160 9535
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 19/20, bladets mått: 54x39, löst blad
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 februari 2018
kl 18:24:59
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr