MÖBLER / Sittgrupper / Salongsgrupp 14377231
nr 1437 7231
Salongsgrupp
4 delar, Louis XVI-stil. Längd: 125
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:26:06
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Salongsgrupp
Kondition: slitage, skador
nr 1437 7231
Salongsgrupp
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 13 december 2021 |