KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15001006
nr 1500 1006
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Carl Wilhelmson (1866-1928), Sverige, tillskriven. Kust. Ej signerad. Akvarell, bildmått: 18x25 cm, yttermått inklusive ram: 35x41 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:20:10
1.500 kr
1.600 kr
- Klassiska
31 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson