ART / Lithographs / Litograph in colors 13557117
*
nr 1355 7117
LITOGRAPH IN COLORS
Signed, numbered 82/240, unframed, sheet: 62x44,
Oidentifierad konstnär. Signerad Timo, numrerad 82/240, oramat löst blad, bladets mått: 62x44 cm
Droit De Suite
Withdrawn
Auction date:
Monday October 19 2020
at 20:25:31
- Thema-auction
Oct 19
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...
Read more about Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad
-
1012 LITOGRAPH IN C..
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spain. "7 Novembre". Si..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:43
-
6209 LITOGRAPH IN C..
Antonio Segui (1934-2022). Signed, numbered 26/99,..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:18
-
6283 LITOGRAPH IN C..
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signed. Litograph in ..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:32
-
5020 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:47
-
6411 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signed, numbered 329..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:12
-
6296 LITOGRAPH IN C..
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Sign..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:10
*
LITOGRAPH IN COLORS
Read more about Grafik
nr 1355 7117
LITOGRAPH IN COLORS
Signed, numbered 82/240, unframed, sheet: 62x44,
Oidentifierad konstnär. Signerad Timo, numrerad 82/240, oramat löst blad, bladets mått: 62x44 cm
Droit De Suite | |
---|---|
Withdrawn |
|
Auction date: |
Monday October 19 2020 |
- Thema-auction
Oct 19
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...Read more about Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad
-
1012 LITOGRAPH IN C..
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spain. "7 Novembre". Si..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:43 -
6209 LITOGRAPH IN C..
Antonio Segui (1934-2022). Signed, numbered 26/99,..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:18 -
6283 LITOGRAPH IN C..
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signed. Litograph in ..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:32
-
5020 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Signed, numb..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:47 -
6411 LITOGRAPH IN C..
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signed, numbered 329..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:12 -
6296 LITOGRAPH IN C..
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Sign..//
Present: SEK 300
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:10