SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 10673222
nr 1067 3222
Bägare
6 st. silver, förgylld insida, höjd: 5 cm
måndag 7 november 2016
kl 20:19:12
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver