KONST / Litografier / Färglitografi 12757213
nr 1275 7213
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 305/380, Sträckande fåglar. Motivet: 25x39 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:22:13
500 kr
600 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz