KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413052
nr 1441 3052
Oidentifierad konstnär. Signerad, Liggande modell. Olja på duk, 78x91, yttermått inklusive ram: 86x99 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:28:20
700 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)