KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327253
*
nr 1332 7253
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2020
kl 18:20:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 17:11:28
1
100 kr
6/6 17:54:52
2
Vinnande bud
7/6 17:27:20
3
500 kr
7/6 17:27:20
2
(budbetjänt)
8/6 17:16:50
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frankrike fransk franskt motiv från paris olja olja på duk oljemålning oljemålningar parismotiv
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03
-
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09
-
2003 Oljemålning
Evi Törner, landskap. Monogramsignerad. Olja på pa..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:20
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1332 7253
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Osignerad, Parismotiv. Olja på duk, 21x26 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/6 17:11:28 | 1 | 100 kr |
6/6 17:54:52 | 2 | Vinnande bud |
7/6 17:27:20 | 3 | 500 kr |
7/6 17:27:20 | 2 | (budbetjänt) |
8/6 17:16:50 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: frankrike fransk franskt motiv från paris olja olja på duk oljemålning oljemålningar parismotiv
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:04 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:03 -
2054 Oljemålning
Christina Rundqvist (f. 1940), Sverige. "skor". Si..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:09 -
2003 Oljemålning
Evi Törner, landskap. Monogramsignerad. Olja på pa..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:20