KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506080
nr 1550 6080
Peter Adolf Persson
(1862-1914), Sverige
Oljemålning, Signerad, Sommarvik. Olja på duk, 46x71 cm, yttermått inklusive ram: 66x91 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:52:03
24/6 21:18:45
1/7 19:21:42