MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 5897659
nr 589 7659
Bokhylla
längd: 95, djup: 28, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2009
kl 19:05:50
28/6 22:41:00