KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11676235
nr 1167 6235
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Interiör, monogramsignerade, olja på pannå, 27x21
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 mars 2018
kl 18:04:24
300 kr
350 kr
400 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik