KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965480
nr 1496 5480
Oidentifierad konstnär. Interiör. Signerad. Olja på duk, 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 80x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:40:20
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
6
1.000 kr