KONST / Litografier / Färglitografi 12498156
nr 1249 8156
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 164/250. Motivet: 80x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:06:20
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
6
2.800 kr
6
3.000 kr
7
3.000 kr
6
3.000 kr (Budbetjänt)
7
3.200 kr
3.600 kr
6
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
6
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann