KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggrelief 9591868
nr 959 1868
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Väggrelief, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), bemålad gips, ej signerad, 45x45 cm
Kondition: skador, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2015
kl 19:43:29
2/5 21:19:51
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt