ÖVRIGT / Leksaker / Plåtleksak 11105240
*
nr 1110 5240
Plåtleksak
Motorcykel, plåt, längd: 18 cm, märkt made in Western Germany, mekanisk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:45:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 11:03:22
1
800 kr
19/5 02:42:51
2
1.200 kr
22/5 19:17:48
3
1.200 kr
22/5 19:17:48
2
1.200 kr (Budbetjänt)
22/5 19:18:35
3
1.400 kr
22/5 19:22:36
2
Vinnande bud
22/5 19:26:31
3
1.700 kr
22/5 19:26:32
2
1.800 kr (Budbetjänt)
22/5 19:29:39
3
1.900 kr
22/5 19:29:39
2
(budbetjänt)
22/5 19:30:28
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: leksaker mekanisk motorcykel plåt plåtleksak
-
5195 Leksaker
2 delar, Samearbete, modell äldre, docka + Komsio...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:38
-
6191 Modelltåg
3 delar, Lima, Lok + vagn
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:33
-
6064 Träleksak
1950-tal, Pluto, Brio, ledad. Längd: längd: 46 cm ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:26
*
Plåtleksak
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 5240
Plåtleksak
Motorcykel, plåt, längd: 18 cm, märkt made in Western Germany, mekanisk
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 11:03:22 | 1 | 800 kr |
19/5 02:42:51 | 2 | 1.200 kr |
22/5 19:17:48 | 3 | 1.200 kr |
22/5 19:17:48 | 2 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
22/5 19:18:35 | 3 | 1.400 kr |
22/5 19:22:36 | 2 | Vinnande bud |
22/5 19:26:31 | 3 | 1.700 kr |
22/5 19:26:32 | 2 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
22/5 19:29:39 | 3 | 1.900 kr |
22/5 19:29:39 | 2 | (budbetjänt) |
22/5 19:30:28 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: leksaker mekanisk motorcykel plåt plåtleksak
-
5195 Leksaker
2 delar, Samearbete, modell äldre, docka + Komsio...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:38 -
6191 Modelltåg
3 delar, Lima, Lok + vagn
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:33 -
6064 Träleksak
1950-tal, Pluto, Brio, ledad. Längd: längd: 46 cm ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:26