LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Ampel 5671128
nr 567 1128
Ampel
Lenght: ()
1800-tal, bemålat glas
Condition: skadad, slitage
1500
SEK 2700
Monday February 23 2009
at 16:00:00
1.800 kr
1.200 kr
1.300 kr
hidden*
1.700 kr
2.000 kr