KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15443002
nr 1544 3002
Akvarell
Anna Essipova. "Fjälluggla". Signerad. Akvarell. Bildmått: 38x56 cm, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:20:30
500 kr
600 kr
700 kr