KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274047
nr 1627 4047
Cary Malmgren
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, "Lugnet, Malmö". Signerad, daterad 1974. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 82x70 cm
Cary Malmgren, svensk målare född 1942.
Utrop:
600 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:12:30