GLASS & CERAMICS / Figurines / Figurine 5315157
nr 531 5157
FIGURINE
Lenght: ()
Häst med ryttare, höjd: 15 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 250
Monday June 30 2008
at 16:01:00
100 kr
200 kr